Новини

Житлові мікрорайони повинні стати зручними для харків'ян
27 квітня 2010, 08:50

Мікрорайони Харкова мають бути максимально зручними для мешканців. Про це заявив сьогодні на робочій нараді з питань благоустрою секретар міської ради Геннадій Кернес.

«Зверніть увагу на пішохідні стежки, витоптані в мікрорайонах - наприклад, від зупинок транспорту до житлових будинків. Якщо там ходять люди, значить, цей маршрут користується попитом! Отже, необхідно включити цю стежку в план і зробити з неї нормальну пішохідну доріжку, по якій без проблем можна пройти в будь-яку погоду», - звернувся Геннадій Кернес до представників районної влади та комунальних служб.

Секретар міськради зазначив, що дотримуватися правила благоустрою і прибирати територію повинні всі торговельні підприємства - ніби то великі супермаркети чи кіоски, які стоять у дворах житлових будинків.

«МАФи сьогодні так розрослися за своїм обсягом, що просто заважають людям жити. Сьогодні у місті досить організованих місць - супермаркетів і торгових майданчиків, - де харків'яни можуть купити продукти та інші необхідні товари. Я хотів би звернутися до івладельцам великої кількості МАФів: наведіть у себе порядок! Поставте кіоски в ряд, встановіть нові - сучасні та зручні - замість старих... Необхідно, щоб вони не стояли в багнюці, щоб було правильно підключено світло і сучасно вивозилося сміття», - стверджує Геннадій Кернес ..

Він також нагадав, що дворові робітники повинні надавати інформацію про МАФи, розташовані у дворах житлових будинків. Оскільки багато з них торгують найрізноманітнішими товарами, включаючи м'ясо, молоко та інші продукти харчування, то в ряді місць, можливо, доцільніше було б побудувати міні-маркети. Це дозволить забезпечити нормальне санітарний стан і чітко визначити відповідальних за благоустрій прилеглої території.

Версія для друку

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних