Новини

У районах міста пройшов конкурс на кращого роботодавця з охорони праці
25 квітня 2019, 08:49

 Конкурс на звання «Кращого роботодавця року з питань охорони праці» пройшов в Індустріальному районі напередодні Всесвітнього дня охорони праці.

 На підприємствах району спільно з представниками профспілок були проведені комплексні обстеження і цільові перевірки стану промислової безпеки та охорони праці, за результатами яких необхідно було усунути виявлені порушення, оновити тематичні куточки і стенди.

 
У конкурсі взяли участь 11 підприємств району. За результатами наданих матеріалів конкурсна комісія визначила кращі підприємства:
 
- серед підприємств з працівниками понад 1000 осіб - ПрАТ «Харківський плитковий завод» (виробництво керамічної плитки);
- серед підприємств з працівниками від 100 до 1000 осіб - ТОВ «Іпріс Профіль» (виробництво будівельних металевих конструкцій і частин до них);
- серед підприємств з працівниками до 100 осіб - ТОВ «Малтюроп Юкрейн» (виробництво солоду).
 
Нагородження переможців відбулося сьогодні, 24 квітня. Їх привітала голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна.
 
Також сьогодні в Адміністрації Московського району пройшла нарада, присвячена Дню охорони праці, на якій були підбиті підсумки огляду-конкурсу «Краще підприємство (установа, організація) з організації безпечного ведення робіт».
 
Подяками голови райадміністрації були відзначені трудові колективи:
 
- ТОВ «Магнетік»;
- Харківського регіонального центру професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування;
- Міського шкірно-венерологічного диспансеру №2;
- Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №366;
- Харківської загальноосвітньої школи №84.
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних