Новини

Територія в районі вул. Краснодарської та вул. Благодатної буде упорядкована
2 серпня 2010, 09:35

Необхідно створити ініціативну групу з місцевих жителів, фахівців екологічних служб міста та СЕС для ретельного вивчення проблемної ситуації, що виникла між мешканцями будинків по вул. Краснодарській та вул. Благодатній та адміністрацією розташованих поблизу м'ясокомбінатів «Салтівський» та «Альголь». Для врегулювання конфлікту також необхідно провести зустріч мешканців з керівниками даних підприємств не пізніше 15 серпня. Такою була реакція секретаря Харківської міської ради Геннадія Кернеса на численні скарги харків'ян з приводу порушення працівниками вищеназваних м'ясокомбінатів санітарних норм.

«Після того як ми проведемо тут зустріч із залученням представників громадськості та фахівців, ми зробимо відповідні висновки та вживемо найрішучіх заходів», - запевнив секретар міськради.

Проводячи огляд прилеглої території, Геннадій Кернес доручив фахівцям відповідних департаментів міської ради протягом двох тижнів скласти план заходів із благоустрою мікрорайону. Зокрема, мова йшла про створення дитячого майданчика, клубу за місцем проживання для дітей та стадіону. Також планується розглянути питання забезпечення гарячим водопостачанням мешканців будинку по вул. Благодатна, 2 а, усунення аварійних течій покрівель тощо.

Версія для друку

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних