Новини

Тарифи на тепло в Україні будуть підняті з початку опалювального сезону - міністр ЖКГ
23 липня 2010, 12:37
Тарифи на тепло в Україні будуть підняті з початку опалювального сезону - 15 жовтня.

Про це в інтерв'ю газеті

"Сьогодні"

повідомив міністр житлово-комунального господарства України Юрій Хіврич.

"У нас немає іншого виходу. Зміна цін на тепло і гарячу воду - це регуляторний акт, який повинен пройти обговорення протягом двох місяців, починаючи з 1 серпня", - зазначив міністр. За його словами, підвищення вартості тепла і гарячої води буде від 20 до 30% залежно від регіону, ці цифри ще розраховують фахівці.

Крім того, з 1 січня 2011 р. Кабмін хоче ввести пеню за прострочення оплати комунальних послуг. За словами             Ю. Хіврича, такий законопроект вже підготовлений. Раніше така пеня стягувалася з громадян, але в 1996 р. Верховна Рада заборонила це через масові затримки виплати зарплат і пенсій.

Довідка "SQ". НКРЕ підвищила з 1 серпня 2010 р. граничну ціну на природний газ для підприємств комунальної теплоенергетики на 50%. Про це йдеться в постанові НКРЕ № 813 від 13 липня 2010 р. З 1 серпня граничний рівень ціни на газ для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалення та гаряче водопостачання населення, зросте з 872,78 грн. до 1309,2 грн. за 1 тис.куб.м (з урахуванням ПДВ, збору у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування і розподіл газу). Також НКРЕ з 1 серпня підвищив на 50% відпускні ціни на природний газ для населення, диференційовані за річним обсягом споживання і наявністю або відсутністю в абонента лічильника.

За даними заступника голови Харківської облдержадміністрації Валентина Дулуба, тарифи на опалення у зв'язку із здорожчанням газу в середньому зростуть у Харківській області на 20-25%.

Владислав Ксьонз

Версія для друку

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних