Новини

Студентська поліклініка буде повернена в комунальну власність міста
15 вересня 2010, 12:10

«Ми повернемо в комунальну власність міста студентську поліклініку. Це правильно, хоча хтось, можливо, не хотів цього робити. У нас є таке бажання, і ми приймаємо цю поліклініку», - сказав секретар Харківської міської ради Геннадій Кернес під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом і студентами Харківського медичного університету.

Генадій Кернес відзначив, що міська влада повинна забезпечити максимум умов для успішної професійної діяльності медпрацівників Харкова, тому що саме вони вирощує найцінніше - здоров'я.

Також під час зустрічі секретар Харківської міської ради повідомив, що пріоритетними напрямками діяльності міської влади є і буде реконструкції територій біля будинків, внутрішньоквартальних та пішохідних доріг, скверів, парків, інфраструктури.

За словами Геннадія Кернеса, у зв'язку з покупкою нового транспорту, Академія міського господарства розробить нову транспортну схему. До 2012 року для дітей і дорослих у Парку Горького буде створено великий сучасний парк атракціонів.

Версія для друку

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних