Новини

Ситуація із благоустроєм ТОВ «Новосалтівський ринок» помітно покращилася
15 червня 2010, 12:39

Ситуація з благоустроєм на території ТОВ «Новосалтівський ринок» (перехрестя пр. Тракторобудівників та пр. 50-річчя ВЛКСМ) помітно покращилася, проте адміністрації торгового майданчика ще належить усунути ряд порушень. Таку думку висловив сьогодні в ході виїзної наради комісії з благоустрою директор Департаменту комунального господарства міської ради Віктор Китанін.

Зокрема, за словами Віктора Кітаніна, санітарний стан ринку став набагато краще в порівнянні з попередніми перевірками. Крім того, заасфальтовано під'їзну дорогу, що веде до житлових будинків, йде ремонт асфальтобетонного покриття на зупиночному павільйоні.

«Проте є і ряд зауважень. Перш за все, мова йде про захоплення міської землі - звуженні тротуару. Виходить так, що з одного боку знаходиться зупиночний павільйон тролейбуса, з іншого - трамвая. В результаті у «години пік» перехожі витісняються під колеса транспорту. Також є зауваження з боку санітарного нагляду по майданчику складування сміття, - розповідає директор Департаменту. - Крім того, в ході проведення ремонтних робіт зняли асфальтове покриття, але належним чином не інформували про це пішоходів - вони змушені ходити по щебеню і можуть отримати травми. У той же час, в таких випадках обов'язково повинна бути вивішена інформація про те, як обійти ділянку ремонту. До того ж, він повинен бути огороджений сигнальної стрічкою».

З усіх зауважень комісії дано відповідні приписи, складено один адмінпротокол.

Версія для друку

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних