Новини

Школярі Індустріального району вшанували пам'ять ветеранів Другої світової війни
25 квітня 2019, 11:16

 Конкурс стінгазет «Подвигу немає забуття» та конкурс поробок «Полум'я маків не згасає», присвячені 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, провели в Індустріальному районі.

 Підсумки підвели на зустрічі ветеранів з учнями району, яка пройшла 24 квітня у школі №113. Захід зібрав близько 200 осіб - ветеранів Другої світової війни, дітей війни, представників райадміністрації, громадських організацій, школярів. 

 
У конкурсі поробок перемогла учениця 3-Б класу школи №26 Софія Кушнарьова, друге місце посів учень 5-Г класу гімназії №163 Олександр Лихолєт, а третє - учні 2-Б класу школи №40.
 
Кращі стінгазети створили учні 2-Б класу школи №157, учні 10-А класу школи №40 та 10-класниця зі школи №26 Анастасія Герасименко. Друге місце посіли роботи 10-класниці школи №75 Катерини Мамон і учнів 3-А класу школи №119. Третє місце розділили стінгазети учениці 11-А класу школи №121 Вероніки Куслицької, а також учениць школи №70 Ангеліни Сещенко, Анастасії Захарової та Анастасії Сухової.
 
Заступник голови Адміністрації Індустріального району Олена Великанова привітала дітей і подякувала ветеранам. «Війна - жорстоке слово, яке позбавляє людей сил, але не ламає їхню віру і надію. Війна, яка залишила нам листи з фронту, бойові нагороди і ту саму частинку, яка до сих пір з'єднує нас з минулим - пам'ять. Пам'ять про подвиг, який складається з мільйонів маленьких подвигів окремих людей як на фронті, так і в тилу. Тому дуже важливо, щоб підростаюче покоління знало про трагічні події тієї війни, мужність і героїзм усього народу, який завоював Перемогу», - сказала заступник голови райадміністрації.
 
Присутні на заході вшанували пам'ять загиблих у війні хвилиною мовчання. 
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних