Новини

Рішення по ситуації з наметом на площі Свободи прийме суд
15 травня 2019, 17:55

 Департамент територіального контролю прокоментував, що буде з наметом на пл. Свободи.

 Як повідомив сьогодні, 15 травня, журналістам директор Департаменту територіального контролю Олексій Калина, об'єкт розміщений самовільно з порушенням Правил благоустрою міста. Протягом трьох днів порушення знищені не були, тому питання по намету повинні були винести на засідання виконавчого комітету міської ради, але з певних причин питання перейшло в іншу правову площину.

 
«Згідно з Конституцією України, кожна людина має право на участь у мирних зібраннях та інших агітаційних діях. У Харківську міську раду надійшло не одне звернення активістів про те, що на площі навпроти будівлі №64 по вул. Сумській проходить акція протесту. З огляду на це, зазначене питання перейшло в іншу правову площину», - прокоментував Олексій Калина.
 
За його словами, в цьому питанні не можна керуватися тільки Правилами благоустрою, тому було проведено засідання погоджувальної комісії, на якій було запропоновано обмежити зазначений захід шляхом перенесення намета в інше місце - на пл. Захисників України.
 
«Все це відбувається в рамках конструктивного діалогу з урахуванням необхідності дотримання законодавства, прав осіб, які проводять зазначену акцію, і харків'ян», - зазначив Олексій Калина.
 
В даний час міська рада готує документи для подання позовної заяви до Харківського окружного адміністративного суду з проханням обмежити зазначений захід шляхом заборони використання намета.
 
«Тому в даний час знесення намету неможливе, це буде неправомірно», - повідомив журналістам директор департаменту.
 
Нагадаємо, що на сайт міськради надійшла петиція щодо демонтажу намету на пл. Свободи, яка набрала більше необхідних 5 тис. голосів - 7606. З цієї причини міська влада звернула увагу на проблему.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Пн, вечір +21 .. +23 °C
  • Вт, ніч +17 .. +19 °C
  • Вт, ранок +18 .. +20 °C
  • Вт, день +20 .. +22 °C
Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних
    Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262