Новини

Почався прийом заявок на участь у конкурсі молодих дизайнерів
17 грудня 2018, 11:51

 III Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Start Fashion» пройде в березні у Харкові.

 До участі в конкурсі запрошуються студенти профільних вузів і молоді дизайнери.

 
Цього року конкурс пройде в п'яти номінаціях: «Street Fashion» - колекції одягу prêt-a-porte, розроблені для повсякденного використання; «National Style» - колекції одягу за народними мотивами будь-якої країни світу; «Deluxe» - колекції одягу, призначеного для урочистих подій, вечірніх суконь; «Eco Style» - нове життя непотрібних речей, колекції одягу з вторинних матеріалів (текстилю, паперу, пластику тощо) та «Semicouture» - конкурс одного костюма, цілісного художнього образу.
 
«Ми надаємо платформу для розвитку і можливість молодим дизайнерам заявити про себе, вийти в світ моди. Перевагою є те, що конкурс абсолютно безкоштовний, і це відкриває двері для всіх молодих людей, які працюють в сфері дизайну одягу і хочуть продемонструвати свій творчий потенціал», - зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.
 
Захід пройде в два етапи - відбірковий тур і фінальний показ, який відбудеться 22 березня.
 
Прийом заявок на участь у конкурсі розпочався 15 грудня і завершиться 15 лютого. Подати заявку можна, перейшовши за посиланням.
 
Художні ескізи або професійні фото колекцій потрібно відправляти на електронну пошту: innovation_molod@city.kharkov.ua. 
 
Зазначимо, конкурс відбудеться в рамках проекту «Kharkiv Fashion 2019», що проходитиме в Харкові з 22 по 24 березня 2019 року.
 
Довідка. У 2018 році в конкурсі «Start Fashion» взяли участь близько 100 молодих дизайнерів з 14 регіонів України. Ініціатор «Start Fashion» - громадська організація «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну» за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради та Харківського міського голови Геннадія Кернеса.