Новини

На станції метро «Історичний музей» пройшло навчання
17 грудня 2018, 08:49

 Тренувальні навчання пройшли вночі 15 грудня на ст. м. «Історичний музей» Харківського метрополітену.

 У них взяли участь працівники підприємства, курсанти Національного університету цивільного захисту України, представники поліції, медики. Учасники навчань відпрацьовували дії у випадку повітряної тривоги.

 
За легендою, на станцію почали прибувати люди, які почули відповідний сигнал оповіщення. Завдання персоналу полягало в забезпеченні безперешкодного прийому всіх, хто заходив на станцію. Для цього були відкриті всі двері, а турнікети та ескалатори увімкнені на пропуск досередини. Роль статистів виконували курсанти НУЦЗУ.
 
Коли вони дісталися платформи, станцію перевели в особливий режим роботи: там встановили питний фонтанчик і відкрився медпункт для тих, хто потребує медичної допомоги.
 
Головний інженер КП «Харківський метрополітен» Ігор Дем'яненко зазначив, що персонал впорався з поставленим завданням.
 
«Під час повітряної тривоги на всіх станціях метрополітену здійснюватиметься укриття населення. Тому сьогодні ми відпрацьовували дії співробітників у випадку виникнення подібної ситуації, перевіряли перемикання технічних засобів і проходження інформації. Загалом, усе спрацювало, як треба», - повідомив Ігор Дем'яненко.
 
Він також нагадав, що пасажирам метро у випадку різних непередбачених і надзвичайних ситуацій необхідно зберігати спокій і слухати оповіщення через гучномовець.