Новини

У БТІ створять базу пропозицій з продажу житла
5 грудня 2018, 09:19

 У КП «Харківське міське БТІ» створять базу пропозицій з продажу житла, щоб допомогти городянам, чиє житло підлягає викупу через будівництво метро від ст. м. «Метробудівників» до ст. м. «Одеська».

 

 Про це 4 грудня повідомив директор Департаменту Олег Дробот. На сьогодні завершено другий етап переговорів між Харківською міською радою та власниками нерухомості, яка знаходиться у зоні будівництва метро.

 
Олег Дробот зазначив, що більше половини власників уже дали офіційну згоду на викуп нерухомості, частина з них вже придбала альтернативне житло. Однак, за його словами, власники житла не завжди можуть самостійно зайнятися пошуками житла.
 
«Місто взяло на себе зобов'язання надати людям максимальну допомогу у всіх питаннях, пов'язаних з придбанням житла та переїздом, тому було прийнято рішення сформувати загальну базу всіх наявних на ринку пропозицій, щоб людям зручніше було шукати підходящі варіанти», - зазначив Олег Дробот.
 
Пропозиції можуть подавати як приватні особи, так і ріелтори, а також агентства нерухомості. Для цього необхідно звернутися до фронт-офісу КП «Харківське міське БТІ» (пл. Павлівська, 1/3) або написати на електронну адресу: btihelp@dr.city.kharkov.ua.