Новини

Харків'яни схвалили будівництво житлових будинків на Салтівському шосе
5 грудня 2018, 09:16

 Загальноміські громадські слухання на тему: «Впорядкування й забудова території в районі вул. Руслана Плоходька, ріг Салтівського шосе» пройшли 4 грудня в Харкові.

 

 У заході взяли участь понад 220 осіб. Як було зазначено, на цій території планується будівництво двох житлових будинків. Після доповідей і дискусії учасники слухань переважною більшістю голосів схвалили забудову і благоустрій цієї території з дотриманням санітарних, протипожежних та інших будівельних норм, а також відповідно до містобудівної та проектної документації. 

 
Передбачається, що там будуть висаджені зелені насадження, встановлений комплексний дитячий ігровий майданчик і майданчик з елементами мотузкового містечка, майданчик для вигулу домашніх тварин. Також планується побудувати нову підстанцію, зробити капітальний ремонт дороги і тротуарів, реконструювати стадіон у школі №64, провести поточний ремонт будинків на прилеглій території, обладнати парковку для велосипедів тощо.
 
Секретар Харківської міської ради Олександр Новак, який вів слухання, повідомив, що робоча група, створена за ініціативою Харківського міського голови Геннадія Кернеса, в подальшому займатиметься питаннями будівництва у цьому мікрорайоні.
 
«Виходячи з тієї інформації, що я почув, забудовник пройшов усю процедуру, яка передбачена законом. Так, є багато питань, які стосуються благоустрою даного мікрорайону. Але замовник взяв на себе ці зобов'язання, і мер їх підтримує. Буде складений план заходів, який затвердить міський голова, і всі питання, які виникнуть, розглядатимуться на його рівні», - зазначив Олександр Новак.
 
Передбачається, що будівництво почнеться в травні 2019 року і триватиме півтора року.