Новини

У Харкові обговорять взаємодію дипломатичних представництв з органами місцевого самоврядування
3 грудня 2018, 17:47

 I Міжнародна конференція «Особливості взаємодії іноземних та дипломатичних представництв з органами місцевого самоврядування: місцевий аспект» пройде 5 грудня у Харківській міській раді.

 

 У заході візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування міст України, дипломатичних представництв, консульських установ, міжнародних організацій, Міністерства закордонних справ України, Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, вишів та ін.

 
У рамках конференції обговорюватимуться актуальні питання і тенденції розвитку співробітництва між органами місцевого самоврядування, дипломатичними представництвами та міжнародними організаціями. Українські фахівці обміняються досвідом із зарубіжними колегами.
 
Також у рамках конференції відбудеться відкриття та презентація діяльності Постійного представництва Асоціації міст-володарів Призу Європи в Україні.
 
Початок заходу - о 10:00. Місце проведення: пл. Конституції, 7 (2 поверх, мала зала).
 
Зазначимо, що захід є одним із етапів реалізації комплексного проекту «Харків дипломатичний», який, зокрема, передбачає організацію тематичної експозиції, продовження роботи Харківського дипломатичного клубу і Школи молодих дипломатів, друк календаря і монографії відповідної тематики.