Новини

Міська влада готова надавати посильну допомогу у впорядкуванні дворів. Роман Нехорошков
27 травня 2010, 10:34

Для того, щоб спробувати зробити свій двір таким же гарним, як на пл. Рози Люксембург, 2 необхідно зібрати ініціативну групу, розробити план заходів, подивитися, чи є у дворі або розташовані на перших поверхах житлового будинку якісь комерційні структури, розповідає директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

«На сьогодні у нас один з кращих і красивих дворів в Харківській області. Я хочу подякувати району та міську влади за надання допомоги у благоустрої прибудинкової території і запрошую до себе для обміну досвідом усіх харків'ян, які хочуть жити в красивих і затишних дворах». З такими словами голова будинкового комітету Ваксман Григорій Юхимович, який проживає за адресою: пл. Рози Люксембург, 2, звертається до жителів нашого міста.

Він вважає, що немає таких питань, які людям не під силу вирішити. Його слова підтверджує начальник Червонозаводського філії КП «Харківблагоустрій» Левін Семен Дмитрович, демонструючи зразково-показову прибудинкову території, де ще недавно були пустир і непрохідні хащі.

«В даному випадку в цьому подвір'ї є Забудовник нового житлового будинку, який брав участь у благоустрої, також залучалися комерційні фірми, розташовані на перших поверхах цього будинку, - розповідає Роман Нехорошков. - Самі жителі фарбували лавки, розбивали квітники і надавали іншу посильну допомогу у впорядкуванні власного подвір'я. Крім того, голова домкома Григорій Ваксман щоденно працював і з Департаментом житлового господарства, і з Забудовником. Завдяки його зусиллям, ініціативі жителів, що проживають в будинку по пл. Рози Люксембург, 2, їхній наполегливості та завзятості, вони отримали Гарантійний лист із зобов'язаннями Забудовника упорядкувати прибудинкову територію, був розроблений і затверджений план заходів. Хід його виконання мешканці будинку контролювали щодня. І до 9 травня жителі цього двору вже могли справляти «новосілля».

Як запевняє директор Департаменту житлового господарства, якщо самі харків'яни візьмуться за справу, міська влада завжди надасть посильну допомогу, і такі ж упорядковані двори ми зможемо побачити в інших районах нашого міста.