Новини

Підхід до благоустрою прибудинкових територій повинен бути комплексним. Роман Нехорошков
18 травня 2010, 13:05

Благоустрій прибудинкової території потребує комплексного підходу. Про це сьогодні заявив на прес-конференції директор Департаменту житлового господарства міської ради Роман Нехорошков.

Роман Нехорошков відзначив, що цього році із-за складних погодних умов довелося приступити до благоустрою міста з деяким запізненням. Тим не менше, в рамках двомісячника благоустрою «Зелена весна - 2010» було виконано великий обсяг робіт.

У першу чергу, порушувалися питання санітарної очистки міста - в тому числі ліквідації звалищ, що утворилися за осінь і зиму. Для цього використовувалася техніка і ресурси як комунальних служб, так і небюджетних організацій. В ході двомісячника було охоплено близько 5 тисяч дворів будинків, що знаходяться в комунальній власності. Вивезено близько 40 тисяч кубометрів негабаритних відходів та утилізовано їх на полігонах ТПВ у Дергачах і Рогані.

Другим етапом був безпосередньо благоустрій прибудинкових територій: підрізування чагарників, вскопка лунок навколо дерев, фарбування дитячих майданчиків, дрібні ремонтні роботи по вхідній групі окремих житлових будинків.

«На жаль, робота, яка проводилася з року в рік, не носила комплексного характеру. В основному, мова йшла просто про прибирання та очищення дворів. Але, думаю, досвід попередніх років показав нам, що такий підхід не зовсім правильний. Наші двори, як і раніше требут установки дитячих майданчиків, знесення аварійних дерев, ремонту внутрішньоквартальних доріг - того, що ми не спостерігали в попередні роки, - розповів директор Департаменту. - Необхідно також враховувати, що цей рік теж був специфічним - свої корективи внесло те, що міський бюджет був прийнятий із значним запізненням, лише наприкінці квітня. Тому сьогодні ми, незважаючи на завершення двомісячника благоустрою, будемо продовжувати приводити в порядок прибудинкові території території в рамках передбаченого фінансування».