Новини

Ігор Терехов провів зустріч з іноземними партнерами з розвитку «розумного міста»
14 червня 2019, 14:43

 Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 14 червня, провів зустріч з представниками компаній «Huawei» та «Vodafone Україна», на якій обговорювалися питання впровадження в Харкові «розумного міста» і створення Міського ситуаційного центру.

 У заході взяли участь генеральний директор «Huawei Ukraine» Ма Ци, експерт «Huawei Ukraine» за рішеннями «Розумні міста» І Джоуї, заступник генерального директора «Vodafone Україна» Сергій Скрипніков та директори профільних департаментів міськради.

 
В ході зустрічі експерти китайської компанії презентували свої розробки і інноваційні рішення зі створення Ситуаційного центру та впровадження «розумних» технологій в різних сфера життєдіяльності міст.
 
У свою чергу перший віце-мер Ігор Терехов нагадав, що створення Ситуаційного центру - важливий проект для Харкова, робота над яким не зупиняється. Зокрема, триває робота над дизайн-проектом центру, який включає не тільки будівельну частину, а й насичення його новітніми IT-технологіями.
 
«Це всеосяжний проект, який об'єднає все місто. Вже виділено земельну ділянку під будівництво, і сьогодні ми знаходимося на тій стадії, коли потрібно проектувати мережі і комунікації, а також співпрацювати з IT-компаніями для насичення центру, образно кажучи, «мізками». Також зазначу, що ми позиціонуємо Харків як «розумне місто» і хочемо бути першими в Україні, запровадивши «smart-технології». Це дуже важливо для всіх сфер життєдіяльності Харкова», - підкреслив Ігор Терехов.
 
За підсумками сьогоднішніх переговорів сторони домовилися створити дорожню карту для подальшої реалізації проекту «Розумне місто».
 
Зазначимо, що будівництво Міського ситуаційного центру планується почати вже наступного року. Реалізація проекту розрахована на 3-4 роки.