Новини

Місто спільно з іноземними партнерами працює над створенням Ситуаційного центру
6 червня 2019, 17:53

 Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 6 червня, провів зустріч з представниками компанії «Huawei», на якій було обговорено питання створення в Харкові Міського ситуаційного центру.

 Як повідомив в ході зустрічі генеральний директор «Huawei Ukraine» Ма Ці, китайська компанія зацікавлена ​​в співробітництві з Харковом за цим проектом.

 
«Ми вже привезли в Україну команду фахівців для роботи над Ситуаційним центром. Я думаю, що ми можемо стартувати з верхнєуровневого дизайну, для того щоб дати чітке уявлення про цей проект. І ми готові вже наступного тижня вислати команду фахівців до Харкова для початку роботи над проектом. Ми, з нашого боку, докладемо всіх зусиль для того, щоб взяти участь у цих проектах і зробити їх успішними», - зазначив Ма Ці.
 
В рамках зустрічі представники компанії презентували першому віце-меру віртуальний тур по одному з Ситуаційних центрів в Китаї, який вони створили.
 
У свою чергу Ігор Терехов зазначив в числі позитивних моментів то, що «Huawei» має великий досвід роботи в сфері будівництва подібних об'єктів, і висловив бажання міської влади продовжити активнішу співпрацю в цьому напрямку.
 
«Сьогодні ми обговорили дорожню карту щодо створення Ситуаційного центру в місті, а також окремі проекти, за якими ми також можемо співпрацювати, в тому числі комп'ютерне, технологічне і IT-забезпечення для міської інфраструктури. Ми знайшли точки дотику з цих питань, опрацюємо спільно з фахівцями компанії більш детально кожен з напрямків, після чого буде прийнято остаточне рішення щодо співпраці з корпорацією «Huawei», - підкреслив Ігор Терехов.
 
Він також додав, що на сьогоднішній день ведеться робота з розробки проектної документації та візуалізації самого центру, а вже наступного року в місті планується почати його будівництво.
 
«Створення центру не обмежується будівництвом будівлі. Нам необхідно також створити юридичну базу для його функціонування. На жаль, ми зіткнулися з тим, що сьогодні немає регламентуючих документів для створення подібного центру і не передбачені інструкції, за якими повинні працювати оператори подібної установи. Тому ми сьогодні працюємо відразу в багатьох напрямках, щоб створити юридичну базу і забезпечити технічну для роботи центру, підготувати фахівців і виконати будівельні роботи», - повідомив Ігор Терехов.
 
Нагадаємо, в місті Харкові створено робочу групу з питань створення Ситуаційного центру, до якої увійшли представники всіх структурних підрозділів і служб міста. Крім того, визначено місце будівництва майбутнього центру в районі Міжнародного аеропорту «Харків». В установі працюватимуть усі служби, в тому числі ДСНС, поліція, швидка допомога, комунальні підприємства, «Харківміськгаз» та інші служби.