Новини

Завершується VII сезон проекту «Я зможу!»
31 травня 2019, 12:49

 Офіційне закриття VII сезону Харківського соціально-спортивного проекту «Я зможу!» відбудеться 2 червня в «Fabrika Space» (вул. Благовіщенська, 1, 3-й пов.), початок - о 15:00.

 В рамках церемонії закриття відбудеться нагородження переможців у категоріях: «Схуднення», «Танці» і «Бойові мистецтва».

 
Всього VII сезон «Я зможу!» був представлений в п'яти категоріях: «Схуднення», «Crossfit», «Танці», «Скелелазіння» і «Бойові мистецтва». Протягом сезону учасникам проекту надавалася можливість відвідати серію тренінгів та майстер-класів, які включають лекції з правильного харчування та здорового способу життя, консультації медичних центрів, відкриті тренування на свіжому повітрі, тренінги з розвитку особистості та ін.
 
Зараз в рамках проекту проходять фінальні змагання: 31 травня - в напрямку «Дзюдо» категорії «Бойові мистецтва»; 1 червня - в напрямку «Танець на пілоні» категорії «Танці»; 2 червня - фінальні змагання в напрямку «Ірландські танці» та нагородження переможців у категорії «Танці», а також фінальні змагання категорії «Скелелазіння»; 8 червня - фінал в напрямку ММА (змішані бойові єдиноборства категорії «Бойові мистецтва»); 9 червня - в напрямку «CrossFit».
 
Зазначимо, що соціальний спортивний проект «Я зможу!» проходить у Харкові з 2014 року.