Новини

У Харкові пройде фестиваль молодіжних соціальних проектів
29 травня 2019, 12:24

 Фестиваль соціальних молодіжних ініціатив програми «UPSHIFT Україна» пройде 30 травня в Харкові.

 В рамках заходу 30 команд молодих людей презентують свої інноваційні проекти, які вони реалізували в Харкові за підтримки Європейського Союзу (ЄС) і Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Серед таких проектів - безкоштовні танцювальні курси, інклюзивні спортивні секції, навчання жестовій мові та інше.

 
Крім того, гості фестивалю зможуть прослухати лекції на актуальні теми: сексуальна освіта, поведінка в надзвичайних ситуаціях, антистрес-практики, а також відвідати майстер-класи з першої медичної допомоги, playback-театру, пісочної анімації і взяти участь у танцювальному флешмобі.
 
З повною програмою фестивалю можна ознайомитися тут:  www.city.kharkov.ua/assets/files/news/pr_city/programa-festivalya-socz.-proektyi.docx
 
Початок заходу - о 16:45.
 
Місце проведення: Літопарк (вул. Сумська, 81). Вхід - вільний.
 
Довідка. Програма «UPSHIFT Україна» реалізується ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» в рамках програми підтримки молоді на сході України від ЮНІСЕФ і ЄС. Проект спрямований на формування підприємницьких навичок у підлітків і молоді в якості агентів соціальних змін, а також надання можливостей для реалізації власних ініціатив із соціального підприємництва. В рамках проекту проходять тренінги, забезпечується тривале наставництво і стартова фінансова підтримка соціальних проектів. Протягом 2018-2019 навчального року в Харкові 30 команд пройшли спеціальне навчання і отримали гранти на суму близько 80 тис. грн на реалізацію своїх ініціатив. Проект отримав підтримку Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.