Новини

Відкрита реєстрація на Міжнародний форум «Харків: розвиток та інвестиції»
22 травня 2019, 13:49

 Міжнародний форум «Харків: розвиток та інвестиції» пройде 31 травня в бальній залі готелю «Харків Палас» (пр. Незалежності, 2).

 Захід буде присвячений розгляду практичних кроків міжнародної економічної інтеграції, демонстрації можливостей і перспектив розвитку міста Харкова, презентації інфраструктурних проектів, а також знайомству з умовами і тенденціями ведення бізнесу в місті іноземними підприємствами та компаніями.

 
У форумі візьмуть участь представники Харківської міської ради, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, Німецької федеральної компанії «GIZ», Представництва Євросоюзу в Україні, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Фонду Конрада Аденауера, Швейцарського державного секретаріату економічних відносин, Американської торговельної палати, посольств різних держав, всесвітньо відомих компаній тощо.
 
До участі в Міжнародному форумі «Харків: розвиток та інвестиції» запрошуються представники малого і середнього бізнесу. Телефон для реєстрації: (057) 725-34-18.