Новини

Харків розвиває співробітництво з Ізраїлем
14 травня 2019, 13:04

 Офіційна делегація міста-партнера Рішон-ле-Ціона знаходиться з візитом у Харкові.

 Представники Ізраїлю на чолі з заступником мера міста Максимом Бабицьким 13 травня зустрілися з заступником міського голови - директором Департаменту економіки та комунального майна Михайлом Фатєєвим, директором Департаменту освіти Ольгою Деменко і директором Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторією Китайгородською. Гості відвідали Регіональний центр послуг.

 
Представники делегації високо оцінили рівень розвитку міста Харкова та обговорили перспективи подальшої співпраці в різних сферах життєдіяльності міст - ІТ-сфері, туризмі, освіті та культурі.
 
У програмі візиту також - зустрічі з керівництвом КП «Міський інформаційний центр» та другим секретарем Посольства Держави Ізраїль в Україні Марком Гольдманом. Також гості відвідають Центральний парк культури і відпочинку імені Горького.
 
Сьогодні, 14 травня, члени делегації відвідають виставку фотографій ізраїльського фотографа, режисера і телеведучого Ернста Аранова «Духовність і душевність».
 
Зазначимо, дружні і партнерські відносини між Харковом і Рішон-ле-Ціоном тривають протягом багатьох років. Договір про взаємне співробітництво був підписаний 2008 року.