Новини

Геннадій Кернес провів особистий прийом громадян
15 лютого 2019, 08:44

 Прохання та скарги міському голові передали близько двох десятків харків'ян.

 14 лютого Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом громадян. 19 осіб передали йому заяви на матеріальну допомогу, організацію та оплату лікування, отримання та ремонт житла в будинках комунальної власності, реконструкцію доріг та прибудинкових територій. Більшість тих, хто звернувся, - ветерани праці, пенсіонери, багатодітні батьки. Особистий прийом - доступна можливість для жителів Харкова зустрітися з Геннадієм Кернесом, прийом проходить, у відповідності до закону, раз на місяць. Крім того, міський голова проводить прийоми в адміністративних районах, у вишах, на великих підприємствах.

 
Олена Помиткіна, мама чотирьох дітей, звернулася за поліпшенням умов проживання - за дорученням міського голови соціальні служби забезпечать виконання всіх належних їй пільг на житло.
 
Лауреат премії для обдарованих дітей, 11-річний Вадим Тульчевський потребує реабілітації. З народження він хронічно хворий, але активно вчиться і займається малюванням, перемагає на конкурсах, робить виставки. Мама юного художника, Світлана Тульчевська, клопотала про курс дельфінотерапії для сина. За підсумками прийому, заняття для Вадима в дельфінарії будуть проведені.
 
Більшість питань на прийомі стосувалася відновлення покрівель, під'їздів, вхідних груп, комунікацій. За інформацією комунальних служб, за минулий рік відремонтовано 116 покрівель і 215 під'їздів з вхідними групами. Роботи, заплановані на 2019 рік, почнуться, коли встановиться відповідний нормам температурний режим.