Новини

Оптимізація тарифів на комунальні послуги - важливе завдання виконавчої влади
12 липня 2010, 14:50
У Харкові створена струнка і жорстка система формування тарифів на житлово-комунальні послуги, яка не допускає їх завищення. І за останні 4 роки жоден із затверджених тарифів не був визнаний необгрунтованим.

Такою інформацією поділився в прямому ефірі зі слухачами радіо «Ера - FM» заступник міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв.

«Самі тарифи формуються комунальними підприємствами, які надають ту чи іншу послугу і розглядаються виконкомом міської ради. І завдання виконавчих органів - максимально мінімізувати представлені тарифи, - пояснив Михайло Фатєєв. - На сьогоднішній день при діючому законодавстві держава бере активну участь у формуванні тарифів. Методика, за якою вони формуються, затверджена Кабінетом міністрів України. Крім того, перед подачею на розгляд виконавчими органами тарифи на водопостачання, водовідведення, тепло і вивіз твердих побутових відходів розглядаються Державною інспекцією по цінах. Але оскільки за результати роботи ЖКГ відповідає не Держінспекція за цінами, а виконавчі органи міської ради, то саме їх завдання - знайти баланс між рентабельністю комунального підприємства і платоспроможністю населення».

Версія для друку

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних