Новини

Порушників правил благоустрою чекють штрафи
28 квітня 2010, 09:00

Понад 700 протоколів за порушення правил благоустрою вже складено в рамках двомісячника благоустрою «Зелена весна - 2010». Мова йде про різні порушення - від невивезених будівельних відходів до неприбраного сміття біля магазинів чи кафе. Протоколи складають головним чином працівники КП «Жилкомсервіс» та КП «Харьковблагоустройство». Про це повідомив директор Департаменту житлового господарства міської ради Роман Нехорошков.

«Я закликаю всіх, хто сьогодні проводить ремонтно-будівельні роботи, своєчасно укладати договори на вивезення сміття. У разі виявлення несанкціонованих звалищ будуть складатися адміністративні протоколи, після чого послідують відповідні заходи реагування ... Порушника чекає адміністративна відповідальність і штраф. Його накладає або районна адміністративна комісія, або міська, а далі вже працює виконавча служба. У разі несплати штрафу може бути арештоване майно або ж застосовані інші заходи впливу на боржника», - пояснив Роман Нехорошков.

Сьогодні до благоустрою Харкова залучені всі комунальні служби, а також бюджетні організації та комерційні структури. Перевіркою санітарного стану всіх територій міста займаються в тому числі співробітники правоохоронних органів, управління екології та санітарних служб - як районних., так і міських.

Нагадаємо, для посадових та юридичних осіб розмір штрафу може скласти від 850 до 1700 грн., для фізичних осіб - від 340 до 1360 грн.

Версія для друку

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних