Новини

КП «Харківводоканал» просить харків'ян дотримуватися правил користування мережами водовідведення
15 травня 2019, 09:04

 Комунальне підприємство «Харківводоканал» просить харків'ян дотримуватися правил користування мережами водовідведення - каналізацією.

 Як повідомили на комплексі «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал»,  щомісяця на мережах водовідведення відбувається більше п'яти тисяч аварій та різного роду поломок. Головна причина - недотримання мешканцями міста правил експлуатації каналізаційних мереж.

 
«На підприємство надходить понад 100 заявок на добу щодо усунення аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових мережах водовідведення. Зокрема, роботи сьогодні проводилися в підвалі будинку по провулку Аптекарському, 9-а. Ділянка труби була забита побутовим сміттям. Працівники прочистили трубу, усунули протікання та провели санітарну обробку підвального приміщення», - повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж комплексу «Харківводовідведення» Валерій Харлан.
 
За його словами,  деякі харків'яни використовують каналізацію в якості сміттєпроводу, викидаючи туди різні побутові відходи. Це призводить до виникнення засмічень та різних  аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових мережах та каналізаційних колекторах.
 
Фахівці комплексу «Харківводовідведення» проінформували, що каналізація призначена для відведення стічних вод від житлових будинків. Її засмічення приводить до закупорки труб, витікання нечистот, затоплення підвальних приміщень, появи неприємного запаху, а також виникненню аварійних ситуацій на мережах водовідведення.
 
Каналізаційні стоки з твердими побутовими відходами надходять на Міські очисні споруди водовідведення №1 і №2, засмічують технічне обладнання та суттєво ускладнюють їх роботу.
 
Слід пам'ятати, що міська каналізаційна система не розрахована на утилізацію сміття. Тому в каналізацію забороняється скидати: пісок, цемент, ганчір'я, одяг, вологі серветки та рушники, хімічні речовини, поліетиленові й пластикові вироби, предмети особистої гігієни, скло, корм для тварин, наповнювач для котячого туалету та інші предмети, які біологічно не розкладаються.
 
У відкриті каналізаційні люки не можна викидати харчові та побутові відходи, будівельне сміття. Такі дії призводять до зупинки роботи каналізаційних колекторів, і багато харків'ян не зможуть користуватися послугами водовідведення та водопостачання поки не буде усунена аварія. Щоб уникнути подібних ситуацій КП «Харківводоканал» просить харків'ян не скидати сміття в каналізацію та дотримуватися простих правил її використання.
 
У разі виникнення аварійної ситуації на мережах водовідведення забороняється проводити злив води в каналізацію, користуватися раковинами, умивальниками, унітазами, посудомийними та пральними машинами. Повідомити в КП «Харківводоканал» про несправності системи водовідведення за єдиним коротким номером 15-33 доступним безкоштовно з усіх мобільних операторів та стаціонарних телефонів.
 
Дотримуючись цих простих правил, можна не тільки забезпечити безперебійну роботу каналізаційної системи, а й значно збільшити термін її експлуатації.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Пн, вечір +21 .. +23 °C
  • Вт, ніч +17 .. +19 °C
  • Вт, ранок +18 .. +20 °C
  • Вт, день +20 .. +22 °C
Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних
    Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262