Новини

Харківські регбісти зустрічають англійських спортсменів на своєму полі
8 червня 2010, 08:32

Завтра на стадіоні «Арсенал» пройде матч Збірної команди України і Збірної команди Британської асоціації аматорського регбіліг (BARLA).

Напередодні секретар Харківської міської ради Геннадій Кернес і Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні пан Роберт Лі Тернер зустрілися в Харківському міськвиконкомі з англійськими спортсменами.

«Хочу привітати вас в Харкові - місті, якому 355 років, - звернувся до гостей Геннадій Кернес. - У нас усі люблять спорт, і ті спортсмени, які захоплюються регбі, готові битися з вами на полі. Бажаю вам приємного проведення часу в Харкові, хороших спортивних результатів і перемог.


У наше місто ви приїхали, побувавши сьогодні у Харківському аеропорту, де вперше в СНД проходило Міжнародний форум «AEROFORUM.UA», головним завданням якого є розвиток нових світових авіамаршрутів. Сподіваємося побачити вас в нашому місті через два роки, як любителів великого футболу та вболівальників на матчах Євро 2012 і переконатися в тому, які позитивні зміни відбудуться у нашому місті на той час».

Версія для друку

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних