Новини

Харків повинен залишатися зразковим містом
31 березня 2010, 09:00

Таку задачу двомісячника «Зелена весна» поставив сьогодні на спільній нараді міських служб і контролюючих органів секретар Харківської міської ради Геннадій Кернес.

Він відзначив, що почали налагоджуватися взаємостосунки з правоохоронними органами, зокрема, керівники обласного і міського управлінь внутрішніх справ мають намір сприяти в наведенні громадського ладу на території Харкова. Проте, як підкреслив секретар міськради, не можна розраховувати, що співробітники правоохоронних органів працюватимуть «за всіх» - кожний повинен чітко розуміти зону своєї відповідальності і виконувати всі поставлені перед ними задачі.

Геннадій Кернес поставив вимогу головам райвиконкомів визначити список першочергових задач, звернув увагу на необхідність навести лад навкруги будмайданчиків міста і організацію роботи всіх служб в дні Паски, щоб харків'яни могли спокійно і комфортно провести святкові дні. Секретар Харківської міської ради також запропонував всім контролюючим службам разом з міськими управліннями навести лад на одному об'єкті, щоб показати реальний приклад всім, хто ще не почав активно наводити лад навколо об'єктів, що належать їм.

Версія для друку

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних