Новини

Через річку Харків буде побудований новий шестисмуговий транспортний міст
29 червня 2010, 11:00

Відповідно до Генерального плану Харкова, на Лопанській набережній планується побудувати новий великий міст, по якому буде їздити автотранспорт. Про це повідомив головний архітектор Харкова Сергій Чечельницький.

За його словами, будівництво нового шестисмугового транспортного мосту, який імовірно з'явиться до Євро-2012, дозволить організувати додатковий автотранспортний рух у бік проспекту Гагаріна, стадіону «Металіст» і Харківського аеропорту.

Нагадаємо, новий підвісний пішохідний міст через річку Харків, при будівництві якого будуть використані найсучасніші технології, з'явиться восени. Він стане невід'ємною частиною ландшафту Лопанської набережної. Старий міст визнаний аварійним, і його вирішено демонтувати.

«Харкову пощастило. У нас є дві основні річки - Харків і Лопань. У дореволюційний час вони були навіть судноплавними. А на моїй пам'яті, - розповідає Сергій Чечельницький, - люди каталися на човнах та водних велосипедах по цим річкам. Ми сподіваємося надалі відродити цей улюблений харків'янами вид відпочинку. Найближчим часом архітектори постараються відтворити два причали човнових станцій, які працювали тут у 70-ті роки минулого століття».

Версія для друку

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних