Статті

 • Прогноз погоди по м. Харків на листопад 2020 року.
  Прогноз погоди по м. Харків на листопад 2020 року.
  31 липня 2020, 20:59

  У листопаді середня місячна температура повітря складає 1,3° тепла. Абсолютний максимум температури повітря 20° тепла, абсолютний мінімум 23° морозу. В період 13 – 21 листопада середньодобова температура повітря переходить через 0° - початок зими. 

  Далі
 • ДОГЛЯД ЗА ПАЦІЄНТОМ З COVID-19 У ДОМАШНІХ УМОВАХ.
  ДОГЛЯД ЗА ПАЦІЄНТОМ З COVID-19 У ДОМАШНІХ УМОВАХ.
  9 квітня 2020, 19:42

  У разі появи перших симптомів ГРВІ негайно зверніться до сімейного лікаря. Якщо ви не знаєте, до кого звернутися, телефонуйте на гарячу лінію Центру громадського здоров’я України для консультації щодо нової коронавірусної інфекції: 0-800-505-840.

  Діагноз «коронавірусна інфекція» може бути підтверджений лише лабораторними методами діагностики.

  Людям із легкими проявами захворювання лікар може рекомендувати залишатися вдома на самоізоляції. У цьому разі необхідно дотримуватися низки правил.

  Далі
 • Отруєння чадним газом.
  Отруєння чадним газом.
  17 лютого 2020, 12:27

  Чадний газ – безбарвний, без запаху, легший за повітря газ, який є особливо небезпечним, бо його не можна відчути. За високої температури він згорає у кисні синім полум'ям. Зріджується дуже погано. Нерозчинний у воді. Може утворювати з повітрям вибухові суміші.

  Далі
 • НСЗУ підтримує інформаційну кампанію з вакцинації МОЗ України.
  НСЗУ підтримує інформаційну кампанію з вакцинації МОЗ України.
  16 серпня 2019, 11:24

  Національна служба здоров’я України долучилася до інформаційної кампанії МОЗ України. Відтепер гаряча лінія НСЗУ фіксуватиме скарги громадян, якщо вони стосуватимуться вакцинації, та повідомлятиме місцеві Департаменти охорони здоров’я і Міністерство охорони здоров’я України.

   
  Держава гарантує кожному пацієнту безкоштовну вакцинацію на первинній ланці медицини. Наразі в Україні наявні всі вакцини від 10 інфекційних хвороб за Календарем щеплень. Це вакцини від гепатиту В, туберкульозу, кору, епідпаротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції.
   
  В умовах низького рівня охоплення вакцинацією від дифтерії (69% серед дітей, дорослих ще менше) є високий ризик виникнення спалаху. Підвищення рівня охоплення вакцинації та створення колективного імунітету можуть врятувати мільйони життів.
   
  Саме тому дуже важливо, щоб кожен пацієнт мав можливість реалізувати своє право на безкоштовне щеплення. Лікар не може відмовити у вакцинації. Лікар не має права зробити щеплення лише за наявності серйозних медичних протипоказань.
  Далі
 • Необхідність вакцинації домашніх тварин від сказу.
  Необхідність вакцинації домашніх тварин від сказу.
  15 серпня 2019, 14:41

  Щоб випадково не заразитися сказом, жителів міста просять щорічно робити профілактичні щеплення домашнім тваринам. Найбільш схильні до захворювання кішки, в тому числі й домашні. Власники кішок чомусь вважають необов'язковим вакцинувати своїх тварин, але як раз вони найбільш уразливі в цьому плані. Як правило, ці тварини вільно гуляють, а джерелом їх зараження можуть стати кажани, які є стовідсотковими носіями вірусу сказу.

  Далі
назад
  Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних