Новини

Японський художник провів майстер-клас для харків'ян
13 червня 2019, 13:42

 Концептуальний художник з Токіо Масаакі Хасегава 12 червня провів майстер-клас для молодих художників Харкова. Зустріч відбулася в «Hudprom Loft» (вул. Мистецтв, 15).

 Масаакі Хасегава створює концептуальні художні роботи, засновані на листах, які люди відчувають, а не читають. Він каже, що його метою є об'єднання людей в усьому світі і руйнування бар'єрів за допомогою мистецтва. Сьогодні в Харкові художник намалював картину для Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

 
В рамках зустрічі з харків'янами художник поделілілся своєю філософією і розповів про техніку каліграфії. Він зазначив, що вже відвідав безліч країн з майстер-класами, до Харкова приїхав уперше.
 
«Це місто дуже спокійне, але в той же час дуже красиве, і я помітив, що тут дуже багато студентів. Це дає таку особливу енергію. У світі існує дуже багато різних перешкод - соціальних, гендерних, расових та інших. Саме мистецтво може нам дозволити впоратися з цими бар'єрами, знищити ці перепони», - сказав Масаакі Хасегава.
 
Як зазначила начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, для харків'ян дуже важливі подібні зустрічі, оскільки відомі художники привозять до міста не тільки світове мистецтво, але і впевненість в тому, що Харків залишається культурною столицею.
 
«Масаакі Хасегава - амбасадор своєї філософії про те, що мистецтво руйнує будь-які бар'єри між людьми. Ми також впевнені, що мистецтво - мова, яку розуміють люди на різних точках планети. І це їх об'єднує», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.
 
За словами депутата міської ради Костянтина Підгорного, зустріч з художником стала яскравою подією в культурному житті Харкова. «Реакція учасників зустрічі говорить про те, що Харків був, є і буде культурною столицею. Подібні зустрічі в рамках міжнародного співробітництва з іншими містами в різних сферах життя необхідно розвивати і в подальшому», - зазначив Костянтин Підгорний.
 
Організатори заходу - Харківська державна академія дизайну і мистецтв за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міськради, Харківського кластера легкої промисловості та дизайну, «Contemporary Museum of Calligraphy» і депутата міської ради Костянтина Підгорного.
 
Довідка. Масаакі Хасегава є засновником проекту «Об'єднуй людей через мистецтво без кордонів», мета якого - об'єднати людей, незалежно від національності, мови, релігії, статі і віку. В рамках проекту його виставки проходили в шести різних країнах. Масаакі Хасегава живе і працює в Мадриді. У вересні 2018 художник створив найбільше в Європі твір каліграфії площею 1 тис. 926 кв м на даху музею «Западорес» в Мадриді (Іспанія), яке до листопада 2018 року вважалося найбільшим художнім твором каліграфії в світі. 
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Пт, день +24 .. +26 °C
  • Пт, вечір +18 .. +20 °C
  • Сб, ніч +13 .. +15 °C
  • Сб, ранок +22 .. +24 °C
Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних
    Notice: Key "sapeLinks" does not exist in /home/www/www1562/1562.kharkov.ua/library/Zend/View/Abstract.php on line 262