Новини

Якість води в Харкові відповідає всім санітарним нормам - «Харківводоканал»
22 cічня 2019, 13:02

 За результатами досліджень лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю КП «Харківводоканал», якість води, яка подається в будинки харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

 

 Про це повідомив начальник лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю якості води КП «Харківводоканал» Володимир Міщанчук.

 
За його словами, контроль якості питної води здійснюється на всіх об'єктах водопостачання міста, включаючи накопичувальні резервуари чистої води, насосні станції та розвідну мережу. Щодня воду перевіряють за 15 показниками, ще за 66 показниками - щомісяця. 
 
Як повідомив Володимир Міщанчук, в кінці грудня 2018 року лабораторія пройшла аудит в системі управління якістю вимірювань і оцінювання на відповідність вимірювальним можливостям відповідно до міжнародних стандартів. За минулий рік в лабораторії було виконано понад 16 тис. аналізів. На сьогоднішній день в місті взяті під контроль понад 2 тис. точок об'єктів водопостачання.
 
«Лабораторія обладнана сучасним вимірювальним і допоміжним обладнанням, яке обслуговують висококваліфіковані фахівці. Це дозволяє проводити вимірювання всіх показників якості питної води у відповідності з усіма санітарними нормами і стандартами. Вода, яку ми подаємо харків'янам, відповідає всім обов'язковим показникам якості», - підкреслив начальник лабораторії.
 
У свою чергу начальник санітарно-екологічної служби КП «Харківводоканал» Владислав Бучнев зазначив, що періодично в засобах масової інформації з'являються повідомлення, в яких наводиться оцінка якості міської питної води без підтвердження даними лабораторного контролю.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних