Новини

Визначились переможці конкурсу молодих дизайнерів «Start Fashion».
22 березня 2019, 11:28

 Нагородження переможців III Всеукраїнського конкурсу «Start Fashion», який пройшов в рамках проекту «Kharkiv Fashion 2019», відбулося 21 березня на Арт-заводі «Механіка».

 

 Журі конкурсу визначило переможців у шести номінаціях, а також володаря Гран-прі «Start Fashion 2019».

 
Так, головний приз конкурсу здобула Анастасія Калініна, яка представила колекцію під назвою «Залиш її живою». 
 
У номінації «Street Fashion» (колекції одягу prêt-a-porte для повсякденного використання) переможцем стала Тіа Тайпс з колекцією «Твоє обличчя».
 
У номінації «National Style» (колекції за народними мотивами будь-якої країни світу) перемогу здобув дизайнерський квартет: Ганна Скрипник, Діана Лакатош, Оксана Ожередова та Римма Кілчик з колекцією «Міфічний світ». 
 
Кращою колекцією в номінацію «Eco Style» (одяг з вторинних матеріалів) була визнана робота Іллі Іванова - «Un_fake».
 
У конкурсі одного костюма, цілісного художнього образу «Semicouture» журі присудило перемогу Вікторії Висоцькій, яка презентовала колекцію «Be Unique». 
 
У номінації «De Luxe» (одяг для урочистих подій, вечірні сукні) з колекцією «Rebom» перемогла Ольга Федорова. 
 
Кращою в номінації «Free Style» (колекції за народними мотивами будь-якої країни світу) була визнана колекція «Забіяка» дизайнера Анастасії Снадної.
 
Нагадаємо, всього в фіналі «Start Fashion 2019» взяли участь 35 молодих дизайнерів з різних регіонів України. На проект було подано 134 заявки з 18 регіонів України, в тому числі від учасника з Копенгагена (Данія).
 
Ініціатор «Start Fashion» - громадська організація «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну». Конкурс організований за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів та Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних