Новини

В Індустріальному районі вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні
6 травня 2019, 13:36

 Заходи, присвячені 74-й річниці від Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, пройшли в Індустріальному районі.

 Мітинги пройшли біля Меморіального комплексу жертвам Голокосту на пр. Московському, де у 1941-1942 роках знаходилося єврейське гетто; біля стели загиблим тракторобудівникам поруч з ПАТ «ХТЗ»; на міському кладовищі №4; на ст. Рогань, де поховані старшина Іван Сіндєєв і молодший сержант Павло Гришай, які загибли у 1943 році; біля братської могили на території колишнього військового містечка льотчиків на вул. Тархова; у сел. Затишшя, де поховані 49 воїнів.

 
У заходах взяли участь ветерани війни та праці, жителі району, школярі, представники районної адміністрації, депутати. Вони вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до монументів.
 
Заступник голови Адміністрації Індустріального району Олена Великанова подякувала ветеранам за подвиг, мужність і героїзм.
 
«Дорогі наші ветерани, наші вічні герої і великі люди! Спасибі вам за те, що ми зараз живемо і радіємо сонцю, за те, що ми ростимо дітей і онуків, за те, що ми маємо можливість любити, мріяти і втілювати свої ідеї у життя. Ви назавжди залишили величезний слід у пам'яті всіх поколінь. Дай вам Бог міцного здоров'я і достатку сил», - сказала Олена Великанова.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних