Новини

В Індустріальному районі вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС
14 грудня 2018, 11:52

 Заходи, присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пройшли 13 грудня в Індустріальному районі.

 

 У Палаці дитячої та юнацької творчості «Істок» відбувся концерт. Заступник голови райадміністрації Олена Великанова від імені голови району подякувала ліквідаторам за їхній подвиг і побажала міцного здоров'я і бадьорості духу.

 
«Екстремальні умови оголюють кращі людські якості. І трагедія Чорнобиля підтвердила це ще раз. Чисті стали чистішими, чесні - чеснішими, добрі - добрішими. Згадуючи ті дні 86-го, не можна не відзначити, що сотні представників нашого району проявили справжній зразок мужності і самовідданості. Ви гідні того, щоб про ваш подвиг знали і з вдячністю згадували. Ваш героїзм подарував життя наступному поколінню і дарує надію сучасному століттю», - сказала Олена Великанова.
 
Заступник глави району вручила чорнобильцям Почесні грамоти та Подяки голови Адміністрації Індустріального району.
 
Після церемонії нагородження та концерту учасники заходу поклали квіти до пам'ятного знаку «Постраждалим від Чорнобильської трагедії». До тих чорнобильців, які самі не змогли відвідати ці заходи, прийшли додому, щоб подякувати і відзначити пам'ятний день.
 
Крім того, для дітей, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, в районі провели розвиваючі ігри, майстер-класи з виготовлення новорічних листівок, петриківського розпису та тхеквондо, а також пройшов концерт.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних