Новини

У Центрі адмінпослуг консультації в сфері будівництва отримали понад 20 тисяч осіб.
26 березня 2019, 16:14

 Понад 20 тис. осіб отримали в 2018 році консультації у сфері будівництва в Центрі надання адміністративних послуг, який розташований на Гімназійній набережній, 26.

 

 Директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська нагадала, що консультації надають фахівці Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міської ради. Прийом проводиться щовівторка з 9:00 до 11:00.

 
За її словами, прийом організували саме в головному офісі ЦНАП, враховуючи побажання відвідувачів.
 
«Про те, що Харків активно розвивається, свідчить велика кількість будівельних об'єктів, і послуги в цій сфері надзвичайно затребувані. У нашому центрі можна отримати дозвіл на виконання будівельних робіт, отримати сертифікат у випадку прийняття в експлуатацію закінченого об'єкта, подати повідомлення про початок виконання будівельних робіт, зареєструвати декларацію про готовність об'єкта до експлуатації», - зазначила Вікторія Китайгородська.
 
З переліком необхідних документів, бланками декларацій, повідомлень, зразками заповнення можна ознайомитися на сайті Центру надання адміністративних послуг Харкова dozvil.kh.ua/catalog/business/budivnitstvo.html
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних