Новини

У Школі молодого дипломата почалися заняття
26 березня 2019, 10:31

 У Харкові розпочала роботу «Школа молодого дипломата 2.0».

 Як повідомила сьогодні, 25 березня, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, проект розрахований, в основному, на студентів 1-4 курсів профільних спеціальностей, які планують пов'язати свою майбутню професійну діяльність з міжнародною сферою. У програмі навчання - теоретичні та практичні заняття, присвячені історії дипломатії, дипломатичному протоколу та етикету, а також інтерактивні заняття - дебати, моделювання різних ситуацій. З більш ніж 300 претендентів на участь у проекті було відібрано 25 осіб.

 
Сьогодні у Харківській міській раді відбулося заняття, на якому розглядалися питання міжнародного співробітництва міста Харкова - його міста-побратими, призи Ради Європи, робота з дипломатичними представництвами, робота відділу протоколу. Надалі слухачів школи чекають заняття, на яких вони дізнаються про сучасні тенденції в геополітиці, про мистецтво переговорів і вирішення конфліктних ситуацій, про етикет дипломата тощо.
 
«В кінці навчання ми хочемо отримати фахівців, які будуть готові зв'язати своє життя з професією дипломата, які зможуть працювати з іноземними делегаціями. Багато хто з них вчиться на спеціальності міжнародно-економічних відносин, і зараз ми хочемо, щоб вони свої теоретичні знання застосували на практиці і в подальшому були орієнтовані на роботу в дипломатичній службі», - зазначила Юлія Згурська.
 
Нагадаємо, що випускники школи отримають можливість для подальшого працевлаштування в органах місцевого самоврядування, міжнародних організаціях, установах дипломатичної служби. Після закінчення школи кращі з них пройдуть стажування в Департаменті міжнародного співробітництва Харківської міськради, а також будуть залучатися до проведення міських заходів з міжнародним статусом.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних