Новини

У Муніципальній галереї пройде презентація проекту Романа Мініна «Золото нації»
11 березня 2019, 15:01

 Презентація третьої частини проекту популярного українського художника Романа Мініна «Золото нації» відбудеться 12 березня в Харківській муніципальній галереї.

 

 Автор покаже експонати, які мають відношення до концептуального мистецтва в різні періоди його творчості, - інсталяції, м'які об'єкти, відео- та фотоархів.

 
Початок заходу - о 17:00.
 
Зазначимо, проект «Золото нації» проходить у Харківській муніципальній галереї з 21 лютого по 18 березня. Виставка розділена на три частини: промонументальний живопис, експресивний живопис і концептуальна творчість.
 
На закритті спільного проекту в понеділок, 18 березня, відбудеться вечір-презентація нової ідеї Романа Мініна - організації «Посольство художників». Початок - о 19:00.
 
Довідка. Роман Мінін - сучасний український художник. У 2008 році закінчив Харківську академію дизайну і мистецтв. У 2009 році отримав медаль «Талант і покликання» Всесвітнього альянсу «Миротворець». Брав участь у багатьох престижних виставках і фестивалях. Спільно з Харківською муніципальною галереєю організував фестиваль «Street art».
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних