Новини

У Московському районі вшанували пам'ять воїнів-визволителів
7 травня 2019, 17:57

 Мітинг-реквієм напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся сьогодні, 7 травня, біля братнього військового поховання на кладовищі №3 по вул. Академіка Павлова.

 Також пам'ятні заходи з нагоди 74-ї річниці перемоги над фашизмом пройшли біля  бюсту Героя Радянського Союзу Петра Широніна та пам'ятного знака Захисникам Вітчизни.

 
У мітингах взяли участь ветерани війни, керівництво Адміністрації Московського району, представники підприємств, організацій та установ, школярі та жителі району.
 
Присутні поклали до пам'ятних знаків квіти і вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Школярі запустили в небо символ миру - зграю голубів.
 
Голова районної адміністрації Олег Товкун привітав усіх присутніх з прийдешнім святом і подякував ветеранам за їхні мужність і героїзм. «Ми ніколи не повинні забувати про ті героїчні подвиги, які здійснили наші батьки, діди і прадіди в ім'я свободи і мирного життя майбутніх поколінь. Ніщо не коштує дорожче, ніж людські життя, сльози матерів, зламані долі мільйонів людей. І обов'язок нашого покоління - навчити своїх дітей любити Батьківщину і бути готовими постояти за неї так, як це робили ви! Ваш подвиг навіки залишиться в історії людства!» - підкреслив глава району.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних