Новини

У місті стартував проект, присвячений історіям про харків'янок
14 березня 2019, 14:50

 Проект «365 жіночих історій Харкова», мета якого популяризувати історію міста і його жительок, стартував 13 березня в Центрі гендерної культури в Харкові.

 

 За словами організаторів, в центрі уваги проекту - розповіді не тільки про відомих харків'янкок, а й про звичайних жінок, біографічні факти життя яких пов'язані з історією Харкова.

 
Проект проходитиме у чотири етапи. Так, у березні-квітні пройде збір історій, у травні надіслані матеріали будуть опрацьовані, після чого будуть оформлені виставка і книга, до якої увійдуть історії про жительок Харкова. Презентувати проект в Центрі гендерної культури планують на День міста, 23 серпня.
 
Організатори зазначають, що матеріал для історій можна збирати в архівах, бібліотеках, інтернеті, а також використовувати розповіді рідних і знайомих, які можуть поділитися унікальними історичними фактами про харків'янок.
 
Зібрані історії необхідно відправити до 30 квітня на електронну адресу: genderkharkiv@gmail.com. В темі листа необхідно вказати, що це історії про жінок.
 
Більш детальну інформацію можна дізнатися у координатора проекту Тетяни Дрожжиної за телефоном: (050)-642-11-59.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних