Новини

У Харкові влітку почнуть курсувати нові тролейбуси
17 квітня 2019, 15:05

 Очікується, що перші чотири нових тролейбуси, придбані в рамках угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку, будуть поставлені в Харків протягом двох місяців.

 Про це сьогодні, 17 квітня, повідомив журналістам заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

 
За його словами, графік поставок розписаний до півроку, всього очікується надходження 57 тролейбусів. Це будуть 12-метрові низькопідлогові тролейбуси виробництва корпорації «Богдан», які курсуватимуть на маршрутах КП «Тролейбусне депо №2». При цьому Євген Водовозов зазначив, що оновлення рухомого складу буде продовжено і надалі.
 
Крім того, цього року за кошти міського бюджету планується побудувати тролейбусну лінію, яка остаточно замкне тролейбусне коло Північної Салтівки - від ст. м. «Героїв Праці» до вул. Наталії Ужвій.
 
«Це дозволить підвозити людей до метро коротшим шляхом і комфортніше», - зазначив Євген Водовозов.
 
Нагадаємо, що у 2018 році в рамках інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м.Харкова» КП «Тролейбусне депо №2» і Європейський банк реконструкції та розвитку підписали кредитну угоду для оновлення рухомого складу підприємства. У лютому 2019 року між міськрадою та ЄБРР було підписано договір гарантії за проектом. 
 
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних