Новини

У Харкові визначили переможців міського конкурсу інноваційних проектів
27 травня 2019, 09:02

 Визначено переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, які отримають кошти на реалізацію ініціатив з міського бюджету.

 

 Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, цього року на участь у конкурсі було подано 40 проектів від 37 громадських організацій. Два учасники були зняті з участі в конкурсі через надання неповного пакета документів.

 
Проекти оцінювалися за десятьма показниками, серед яких - відповідність Стратегії розвитку міста і міським цільовим програмам, креативність, потенціал організації, реалістичність цілей і очікуваних результатів, обґрунтованість бюджету проекту та ін.
 
«Серед учасників були представники громадських об'єднань та благодійних організацій Харкова, в тому числі слухачі й випускники Школи соціального проектування і грантрайтінга «Open Grants School». Конкурс дає можливість реалізувати в місті найбільш яскраві і цікаві проекти, які позитивно впливають на імідж Харкова і сприяють залученню соціальних інвестицій. При цьому, як показує досвід, конкурс сприяє тісній комунікації громадськості з виконавчими органами, що підвищує рівень довіри до влади», - зазначила начальник управління.
 
За підсумками розгляду проектних заявок експертна рада визначила десять переможців, які отримають муніципальні гранти в розмірі від 40 до 165 тис. грн.
 
Серед проектів-переможців:
 
- «Інклюзивна мода як засіб просування інклюзії та толерантності в місті Харкові» (ГОІ «Креавіта») - створення інклюзивного модельного агентства, яке буде займатися професійною підготовкою моделей з інвалідністю та розробкою адаптивної колекції одягу;
 
- «Старий цирк Грікке» (ГО «Фундація «Схід - Захід») - створення віртуального музею харківської циркової культури, який можна буде відвідати з будь-якої точки світу. Це дозволить привернути увагу потенційних інвесторів до ревіталізації історико-архітектурної пам'ятки;
 
- «Харків - місто стартапів (ГО ТБИ «Харківські технології») - розвиток стартап- руху, створення спільноти тренерів та експертів з оцінки проектів, сприяння у розробці бізнес-пропозицій;
 
- «Мій улюблений український Харків» (Група компаній реалізації ключових інновацій) - організація безкоштовних мовних курсів, кіноклубів, міських екскурсій «Український Харків», тематичних відеопроектів «Бери і говори», «Відомі харків'яни».
 
Як зазначили в управлінні, найближчим часом з громадськими організаціями, які представили на конкурс свої проекти, будуть укладені відповідні договори і проведені необхідні консультації.
 
З більш детальною інформацією та іншими проектами можна ознайомитися тут: invest.kh.ua/ru/kharkiv-strategy-success/image-projects/1590-gorodskoj-konkurs-innovatsionno-investitsionnykh-i-imidzhevykh-proektov
 
Зазначимо, що Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів проводить міський конкурс інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів третій рік поспіль. Щорічно на реалізацію соціальних ініціатив у рамках конкурсу з міського бюджету виділяється 1 млн грн. У 2017 і 2018 роках перемогли 18 проектів (по дев'ять щороку). Всі вони були успішно реалізовані.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних