Новини

У Харкові відкрили оновлену школу «Лествиця»
26 листопада 2018, 17:16

 Перший навчальний день пройшов сьогодні, 26 листопада, у новому приміщенні Харківської приватної загальноосвітньої школи «Лествиця».

 

 Школа «Лествиця» була заснована в Харкові в 2006 році і раніше перебувала в невеликому будинку на вул. Пушкінській, 100. Тоді в навчальному закладі був набраний лише один перший клас. Одночасно з навчальним процесом йшло будівництво нової будівлі для школи, і ось тепер вихованці «Лествиці» будуть ходити до нового навчального закладу, яке розташоване на Салтівському шосе, 133.

 
Привітати з відкриттям оновленої школи учнів і керівництво «Лествиці» приїхали перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, директор Департаменту освіти Ольга Деменко, а також голова Адміністрації Московського району Олег Товкун. Ігор Терехов зазначив, що організація навчального процесу та комфортні умови «Лествиці» стануть прикладом для інших навчальних закладів Харкова.
 
«Тут створені чудові умови для учнів - від сучасної їдальні та спортзалу до навчальних класів. Але головне, що в цій школі дітям прищеплюють етику та моральні цінності, а це - основа суспільства. Я дуже радий, що в Харкові з'явилася така сучасна школа, ми будемо переймати цей досвід і надалі впроваджувати такі технології в інших навчальних закладах», - зазначив Ігор Терехов.
 
За словами завуча з виховної роботи школи «Лествиця» Світлани Байстрюченко, у школі ведеться навчання за тими ж програмами, що і в інших загальноосвітніх закладах, однак акцент ставиться на моральному вихованні учнів. «Діти перебувають тут з 9:00 до 18:00. При школі працюють гуртки і група продовженого дня для всіх класів, учні забезпечені триразовим харчуванням. У кожному класі є вчитель і вихователь - ми більше приділяємо уваги саме виховного процесу. Кожен учитель у свою дисципліну вкладає етичну складову - тобто викладається ті ж математика або фізика, але трохи з морально-етичного боку. У нас немає агресивності, злості і такого поняття, як буллінг», - повідомила Світлана Байстрюченко.
 
Директор і засновник школи Федір Миколаєнко зазначив, що з кожним роком кількість класів в школі збільшувалася, і сьогодні в 11-ти класах навчального закладу навчається 281 учень.
 
«У період будівництва нової будівлі ми, перш за все, відштовхувалися від нормативів. Перебуваючи в старій школі, ми вже мали певний досвід і розуміли, як необхідно все облаштувати, щоб дітям було зручно і комфортно навчатися. Звичайно, нам би хотілося, щоб наші вихованці згадували про шкільні роки, як про щось світле і райдужне. Сьогодні у нас є бажаючі і є можливість відкрити відразу три перших класи, тому будемо розширюватися», - сказав Федір Миколаєнко.
 
Всього триповерхова будівля нової школи розраховане на 600 учнів. За словами директора, вже сформовані класи на найближчі два роки, а також ведеться запис учнів аж до 2026 року.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних