Новини

У Харкові відкрили меморіальну дошку воїну-афганцю
6 грудня 2018, 11:51

 Меморіальну дошку Євгену Довнарю, загиблому під час бойових дій в Афганістані, відкрили 5 грудня в Харківській загальноосвітній школі №145 у Немишлянському районі.

 

 У церемонії відкриття взяли участь понад 250 осіб, серед них - представники громадських організацій «Харківська міська спілка ветеранів Афганістану» та «Спілка ветеранів Афганістану Немишлянського району», учасники бойових дій в Афганістані, голова Адміністрації Немишлянського району Тетяна Топчій, а також школярі та жителі району.

 
Глава району подякувала воїнам-інтернаціоналістам за відвагу, мужність і героїзм, які сьогодні є прикладом для молодого покоління.
 
Перед присутніми з літературно-музичною композицією виступили учні старших класів. Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих в Афганістані хвилиною мовчання.
 
Довідка. Євген Чеславович Довнар народився у Харкові, закінчив школу №145. Навчався в Харківському інституті інженерів комунального будівництва. У Республіці Афганістан виконував інтернаціональний обов'язок з 1983 року. Брав участь в 18 бойових операціях. У серпні 1984 року в районі населеного пункту Астан провінції Парван мотострілецька рота, в якій він служив, була обстріляна противником. Відображаючи напад, при зміні вогневої позиції був важко поранений осколками міни і помер на полі бою. Нагороджений орденом Червоної Зірки (посмертно). Похований на міському кладовищі в Харкові.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних