Новини

У Харкові пройдуть шкільні турніри з історії та журналістики
13 березня 2019, 11:33

 Міські учнівські турніри з історіїі та журналістики пройдуть 17 березня у Харкові.

 ХІІІ міський турнір юних істориків пройде в школі №94 (вул. Плеханівська, 151), а ХІІІ міський турнір юних журналістів - у гімназії №12 (вул. Чугуївська, 35-а).

 
В інтелектуальних змаганнях візьмуть участь школярі 9-11-х класів, які подискутують і знайдуть неординарні рішення складних питань. За звання кращих позмагаються 15 команд істориків і 12 команд юних журналістів. Всі вони перемогли у районних етапах турнірів. Оцінювати бої будуть викладачі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди і Національного технічного університету «ХПІ».
 
Початок турнірів - о 10:00.
 
Переможцям вручать дипломи Департаменту освіти міської ради та подарунки. Вони представлять Харків на всеукраїнських змаганнях у квітні 2019 року.
 
Організатор турнірів - Департамент освіти Харківської міської ради.
 
Зазначимо, що всього у Харкові проходить 11 міських учнівських командних турнірів: юних фізиків, хіміків, математиків, інформатиків, істориків, правознавців, біологів, географів, економістів, винахідників і раціоналізаторів, а також журналістів. Останні 12 років харківські школярі лідирують у всеукраїнському турнірному русі, посідаючи перші позиції у рейтингу областей. У минулому навчальному році команди харківських школярів здобули у фінальних етапах 9-ти всеукраїнських турнірів 35 перемог.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних