Новини

У Харкові пройде конкурс «Каразінський колоквіум»
9 квітня 2019, 18:01

 ХVІІІ Міська відкрита конференція-конкурс учнів ліцеїв і гімназій «Каразінський колоквіум» відбудеться 12-13 квітня на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Харківського університетського ліцею.

 У роботі конференції візьмуть участь 185 учнів з 58 установ загальної середньої освіти міста Харкова та Харківської області, а також Маріуполя, Рівного, Сум і Тернополя.

 
Урочисте відкриття колоквіуму відбудеться 12 квітня (початок - о 13:30) в ХНУ імені В. Н. Каразіна (пл. Свободи, 4, головний корпус, аудиторія імені К. Д. Синельникова).
 
Як повідомили організатори, о 15:00 розпочнеться екскурсійна програма для учасників (музей історії університету, музей археології, Центральна наукова бібліотека).
 
13 квітня з 10:00 до 13:00 в Харківському університетському ліцеї (пр. Науки, 20) працюватимуть секції фізики, математики, інформатики, української та російської мов, літератури, німецької мови, англійської мови, історії України, всесвітньої історії, біології, географії, хімії, соціології. Секції проходитимуть у формі вільної дискусії та обміну думками.
 
До складу журі конференції-конкурсу входять вчені та викладачі ХНУ імені В. Н. Каразіна, Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», діячі науки і техніки, вчителі Харківського університетського ліцею.
 
Тези учасників надруковані в окремому збірнику матеріалів «Каразінського колоквіуму».
 
Конференція-конкурс проводиться Департаментом освіти Харківської міської ради спільно з ХНУ імені В. Н. Каразіна.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних