Новини

У Харкові представники світових компаній обговорять розвиток smart-технологій
5 червня 2019, 10:59

 Експо-форум smart-трансформацій «Make IT SMART» відбудеться 6 червня у готелі «Kharkiv Palace» (пр. Незалежності, 2, 2-й пов.).

 У відкритті форуму візьмуть участь генеральний директор «Vodafone Ukraine» Ольга Устинова та генеральний директор «Huawei Ukraine» Ма Ці. Також на форум приїдуть представники різних міст України, експерти з Австрії, Великої Британії та Китаю. 16 спікерів у форматі small-talk ознайомлять учасників зустрічі з розвитком системи електронного управління (e-Governance в Україні), smart-трендами, smart-технологіями для розвитку міст тощо.

 
Також працюватиме експо-зона, на якій будуть представлені новітні технології smart-society для міста, будинку, дозвілля, роботи і відпочинку.
 
О 12:00 для представників ЗМІ в залі «Харків» розпочнеться прес-конференція за участю почесних гостей і організаторів форуму.
 
«Цей захід - можливість для жителів і гостей міста дізнатися більше про те, що ж таке Smart City в Україні та світі, познайомитися з уже існуючими рішеннями для побудови «розумних» міст, подивитися на новітні розробки від справжніх digital-експертів українського і світового ринку», - зазначили організатори.
 
Час проведення форуму - з 10:00 до 17:30.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Вт, ніч +19 .. +21 °C
  • Вт, ранок +21 .. +23 °C
  • Вт, день +26 .. +28 °C
  • Вт, вечір +20 .. +22 °C
33
    Номери для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних, (057) 760-70-62