Новини

У Харкові перейменують дві вулиці і встановлять меморіальну дошку
6 лютого 2019, 08:49

 Засідання міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища пройшло 5 лютого у Харківській міській раді. Його провів перший заступник міського голови Ігор Терехов.

 

 Як повідомив заступник голови - відповідальний секретар комісії Олексій Хорошковатий, колектив школи №62 виступив з ініціативою встановити меморіальну дошку учаснику бойових дій, командиру взводу окремого 22-го батальйону 92-ї бригади Збройних сил України Вадиму Гусакову, який працював у школі вчителем історії та заступником директора.

 
Також надійшла пропозиція частину вул. Конторської назвати на честь колишнього генерального директора КП «ВТП «Вода», лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Валерія Петросова, який понад 30 років очолював підприємство. У квітні виповниться 10 років з дня його смерті.
 
«Було прийнято рішення щодо увічнення пам'яті легендарної людини, Почесного громадянина міста Харкова Валерія Альбертовича Петросова. Він зробив величезний внесок у розвиток інфраструктури Харкова. Довгий час очолював харківський «Водоканал», який під його керівництвом досяг великих результатів, коли була закладена основа стабільного водопостачання міста», - зазначив Ігор Терехов.
 
Крім того, члени комісії схвалили пропозицію перейменувати вул. Халтуріна на честь братів-вчених - видатного фізика Олександра Ахієзера і математика, одного із засновників Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Наума Ахієзера. Вулиці планують дати назву - вул. Академіків Ахієзерів.
 
Зазначимо, що остаточні рішення про перейменування вулиць будуть прийняті на сесії Харківської міської ради.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних