Новини

У Харкова переймають досвід у сфері соціального захисту
17 травня 2019, 14:35

 Засідання секції Асоціації міст України з питань соціального захисту проходить у Харкові.

 Вчора, 16 травня, керівники органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту з різних міст України, представники Міністерства соціальної політики України обговорили питання реформування системи надання соціальних послуг, пільг, субсидій, державних соціальних допомог, монетизацію пільг, а також дії Асоціації міст України у бюджетному процесі і у сфері соціального захисту населення. Представники майже всієї України змогли висловити свої пропозиції щодо розвитку сфери і об'єднати зусилля, щоб сформувати соціальну політику на місцях.

 
Сьогодні вони ознайомилися зі сферою надання соціальних послуг у Харкові, відвідавши Регіональний центр послуг і денний центр соціально-пісхологіческой реабілітації «Розірви коло».
 
Як зазначив аналітик сфери соціального захисту населення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування Асоціації міст України Назар Миколюк, Харків - одне з кращих міст, де розвивається сфера соціального захисту населення. 
 
«Ми були у Регіональному центрі послуг, який є одним з кращих в Україні, де зібрані передові практики у цій сфері. Наші колеги, які приїхали з Хмельницького, Одеси та інших міст, можуть подивитися, що тут є гарного, і перейняти для себе», - сказав Назар Миколюк.
 
Він зазначив, що харківський центр реабілітації «Розірви коло» - приклад для багатьох міст країни.
 
«На даний момент законодавство щодо протидії та запобігання домашньому насильству стрімко розвивається. Таких центрів, як у вас, в Україні одиниці. Тому нам важливо було подивитися, як працює установа такого типу. Харків на даний момент буде ділитися досвідом з усієїю Україною», - зазначив Назар Миколюк.
 
Директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова повідомила, що в планах міста - зробити денний центр структурним підрозділом, відділенням та філією Центру надання допомоги постраждалим від насильства.
 
Нагадаємо, що з 2016 року за підтримки міжнародних партнерів у місті почав працювати Центр надання допомоги постраждалим від насильства в сім'ї, розрахований на цілодобове перебування, а з 1 березня цього року за підтримки Фонду ООН в області народонаселення був відкритий Денний центр соціально психологічної реабілітації «Розірви коло». Там надають психологічну і юридичну допомогу, проводять корекційні програми, тренінги тощо. В установі є спальні, душові, кухня, дитяча кімната.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Архів новин

Погода

  • Ср, ніч +18 .. +20 °C
  • Ср, ранок +21 .. +23 °C
  • Ср, день +25 .. +27 °C
  • Ср, вечір +20 .. +22 °C
33
    Номери для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних, (057) 760-70-62