Новини

У дитячому таборі «Факел» розпочався літній сезон
18 червня 2019, 09:06

 Відкриття літнього сезону відбулося в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Факел» комунального підприємства «Харківводоканал».

 У святковому заході взяли участь перший заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Олександр Коваленко, вихователі, діти та їхні батьки.

 
Вітаючи дітей зі святом, Олександр Коваленко підкреслив, що керівництво КП «Харківводоканал» докладає всіх зусиль для того, щоб юні харків'яни провели тут незабутні дні в найкомфортніших умовах.
 
«Завжди з нетерпінням чекаю того дня, коли знову побачу посмішки і радість на ваших обличчях. Упевнений, ви отримаєте заряд бадьорості, енергії та ентузіазму. Час зміни пролетить непомітно, але чудові враження залишаться надовго», - зазначив Олександр Коваленко.
 
Як повідомила директор ДУОО «Факел» Євгенія Бруснікіна, перша зміна пройде під девізом «Знайди свій улюблений колір літа».
 
«Колектив дитячого табору завжди творчо підходить до створення цікавих і пізнавальних програм. У таборі працює багато творчих гуртків, студій та спортивних секцій. Цікаво проходять і вечори відпочинку, дискотеки. Словом, кожному знайдеться заняття до душі», - підкреслила Євгенія Бруснікіна.
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних