Новини

Триває прийом заявок на конкурс ідей щодо розвитку туризму в Харкові
6 травня 2019, 16:17

 Відкритий конкурс ідей «Я люблю Харків» щодо підвищення туристичної привабливості міста продовжено до 15 травня.

 Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, у конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі. Робота може бути індивідуальною або колективною. Основні теми конкурсних робіт: заходи щодо поліпшення туристичної інфраструктури, пропозиції щодо вдосконалення загальної інформаційної системи міста, з розвитку подієвого, ділового та спортивного туризму, створенню нових туристичних маршрутів та ін.

 
Конкурсна робота повинна бути представлена ​​в електронному вигляді, українською або російською мовами, обсягом не більше 7 сторінок (формат А4, шрифт Arial, розмір 14, одинарний міжрядковий інтервал). Додаткові матеріали (фото, схеми, візуальні матеріали тощо) потрібно надіслати разом з конкурсною роботою окремим файлом і пояснюючими коментарями обсягом не більше 10 сторінок.
 
Учасникам необхідно вказати П.І.Б., адресу електронної пошти та контактний номер телефону, сферу діяльності, подати резюме проекту, описати мету роботи і питання, які розглядаються. Також необхідно вказати механізм реалізації проекту, очікуваний результат, запланований бюджет і джерела фінансування. Оформлену роботу потрібно надіслати на електронну адресу: listova@citynet.kharkov.ua.
 
Оцінювати роботи буде конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники Департаменту міжнародного співробітництва, Міського туристичного інформаційного центру, творчої групи «KAILAS-V», громадської організації «I love Ukraine».
 
Приз за 1-е місце конкурсу - стажування за кордоном від Департаменту міжнародного співробітництва (участь у складі делегації в туристичній виставці в одному з міст-побратимів; витрати на проживання, харчування та трансфер несуть організатори); приз за 2-е місце - турпоїздка від «Харків-Авто»; приз за 3-е місце - сертифікат на місяць безкоштовного вивчення англійської, чеського чи французької мов.
 
Нагородження переможців відбудеться 24 травня у ході XI Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі», який пройде в готелі «Premier Palace Hotel Kharkiv». 
 
За роз'ясненнями та додатковою інформацією можна звертатися у Департамент міжнародного співробітництва за адресою: пл. Конституції, 7, к. 44. Тел.: 760-74-41. Для ознайомлення доступні Регламент www.city.kharkov.ua/assets/files/news/reglament.docx та Положення www.city.kharkov.ua/assets/files/news/pologennyailovekharkiv.docx про конкурс.
 
Організатори конкурсу «Я люблю Харків» - Департамент міжнародного співробітництва міської ради спільно з творчою групою «KAILAS-V».
 
Версія для друку
  • Теґи:
  • теґів немає.
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних